KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186008
nr 1618 6008
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Café de Paris. Signerad. Olja på duk, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:51:02
6/5 15:09:23
2.000 kr
6/5 18:34:12